מתנה ליום הולדת 18


מצגת מרהיבה במבצע:
479
  • ✓ הפיכת תמונות ישנות לקליפ מיוחד
  • ✓ שיר שאהוב עליכם יתנגן ברקע
  • ✓ שילוב סרטוני ברכה קצרים
  • ✓ איכות HD המתאימה למקרן באולם

אנחנו מתמחים ביצירת מתנות אישיות לגיל 18

בגיל שמונה עשרה אתה נמצא לקראת סיום הלימודים שלך בתיכון או לאחריהם והגיוס לצה"ל הולך ומתקרב, אבל בין כל השינויים הקיצוניים הללו בחיים אתה מרגיש צורך כמה שיותר ליהנות ולבלות וכמובן גם לנצל את תעודת הזהות שלך שמעידה על העובדה שאתה כבר בוגר ומעכשיו אתה גם רשאי לשתות אלכוהול וגם להיכנס למקומות כמו ברים או מועדונים שאולי עד עכשיו לא יכולת להיכנס אליהם. אפשר בהחלת להגיד שגיל שמונה עשרה מסמל את תחילתה של תקופה חדשה בחיים. אז אלו מתנות יום הולדת אפשר להביא לכבוד צעירים המגיעים לגיל המיוחד הזה?

1. המתנה: וידאו קליפ לכבוד חוגג/ת ה-18

למה שלא תבנו קליפ מלא תמונות וקטעי קישור אודות מי שחוגג יום הולד ת18? הקליפ יכיל מוזיקה לפי העדפה של החוגג, ויהיה ערוך בצורה מופתית, כולל ברכה אישית בתחילת ובסוף הסרט. אנו נשלב תמונות מאלבום המשפחה ומאלבומי הטיולים והחברים. תמונות ממסיבות, מבית הספר ומאירועים מיוחדים, כדי ליצור וידאו משגע. הקליפ יכול להוות מתנת פרידה נהדרת לקראת הצבא.
לקליפ מתנה >

 

2. המתנה: שיר ברכה מקורי

1

אז כמובן שישנן מגוון רחב של מתנות שימושיות שאפשר להביא לצעירים בני שמונה עשרה. אבל אם בא לכם להשקיע ולפנק את הבחור או הבחורה הצעירים במתנות מיוחדות וייחודיות, גם כאן לא חסרות עבורכם אפשרויות. כל מה שצריך זה רק קצת מעוף, קצת מחשבה וקצת יצירתיות (או לחילופין המון סבלנות לחיפוש באינטרנט) ואתם מוצאים עבורו את המתנה המושלמת.
 
דוגמאות למתנות שכאלו: מפה אסטרולוגית אישית שהוכנה על ידי אסטרולוג מקצועי, במידה ויש לו רכב אפשר להכין המון דיסקים של המוזיקה שהוא אוהב ולשים ואתם בתוך תיק לדיסקים (מתנה שיכולה לשמש אותו בעיקר בנסיעות ארוכות) וישנן עוד שלל מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לאותו הצעיר הספציפי בן השמונה עשרה עבורו אתם מחפשים את המתנה.

לשיר ברכה >

3. המתנה: אלבום תמונות לגיל 18

1

כל התחלה היא סוף של משהו אחר וכך גם בגיל שמונה עשרה אתה עומד בפני התחלה מרגשת של חייך הבוגרים, אבל זה בדיוק הזמן לשים את הילדות מאחור ולהיפרד אחרי שתיים עשרה שנים מבית הספר.
 
ישנן שלל מתנות המסמלות סיום שאפשר להביא לגיל שמונה עשרה: אלבום תמונות מעוצב הכולל את כל התמונות של הווי בית הספר או התיכון (טיולים שנתיים, סוף שנה וכו'), ספר מודפס הכולל את התמונות של כל החברים שלו מבית הספר וכמה דברים או ברכות שהם כתבו עבור אותו החוגג ועוד שלל מתנות שיזכירו לאותו צעיר את התקופה הזאת שמסתיימת לה עכשיו.

לאלבום תמונות בדולר >

רוצה לקבל פרטים נוספים? תן לנו לחזור אליך או חייג 050-8843204