מתנה ליום הולדת 18

שיר ברכה
₪199
שיר מקורי שנכתב על ידי צוות כותבים מקצועי. השיר ישלב תכנים על חוגג האירוע, ויתבסס על שיר שהוא אוהב במיוחד. את השיר תקבלו כתוב ומסוגנן.
לפרטים נוספים
וידאו קליפ
₪299
אנו נכין קליפ מושקע על חוגג יום ההולדת הכולל תמונות, טקסט ברכה ואפילו סרטונים קצרים. הקליפ הינו מושלם להצגה בעת האירוע.
לפרטים נוספים
מברק מזמר
₪499
שחקן קומיקאי יגיע בתור דמות כלשהי שתקבעו מראש, ויקריא ברכה מקורית ומצחיקה על חוגג האירוע. הפעילות כוללת גם הפעלה קצרה עם האורחים.
לפרטים נוספים

טיסות, גאדג'טים לחיילים, סדנת אלכוהול ועוד מתנות ליום הולדת 18

בגיל שמונה עשרה אתה נמצא לקראת סיום הלימודים שלך בתיכון או לאחריהם והגיוס לצה"ל הולך ומתקרב, אבל בין כל השינויים הקיצוניים הללו בחיים אתה מרגיש צורך כמה שיותר ליהנות ולבלות וכמובן גם לנצל את תעודת הזהות שלך שמעידה על העובדה שאתה כבר בוגר ומעכשיו אתה גם רשאי לשתות אלכוהול וגם להיכנס למקומות כמו ברים או מועדונים שאולי עד עכשיו לא יכולת להיכנס אליהם.

אפשר בהחלת להגיד שגיל שמונה עשרה מסמל את תחילתה של תקופה חדשה בחיים. אז אלו מתנות יום הולדת אפשר להביא לכבוד צעירים המגיעים לגיל המיוחד הזה?

מתנות מיוחדות

אז כמובן שישנן מגוון רחב של מתנות שימושיות שאפשר להביא לצעירים בני שמונה עשרה. אבל אם בא לכם להשקיע ולפנק את הבחור או הבחורה הצעירים במתנות מיוחדות וייחודיות, גם כאן לא חסרות עבורכם אפשרויות. כל מה שצריך זה רק קצת מעוף, קצת מחשבה וקצת יצירתיות (או לחילופין המון סבלנות לחיפוש באינטרנט) ואתם מוצאים עבורו את המתנה המושלמת.

דוגמאות למתנות שכאלו: מפה אסטרולוגית אישית שהוכנה על ידי אסטרולוג מקצועי, במידה ויש לו רכב אפשר להכין המון דיסקים של המוזיקה שהוא אוהב ולשים ואתם בתוך תיק לדיסקים (מתנה שיכולה לשמש אותו בעיקר בנסיעות ארוכות) וישנן עוד שלל מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לאותו הצעיר הספציפי בן השמונה עשרה עבורו אתם מחפשים את המתנה.

מתנות של סיום

כל התחלה היא סוף של משהו אחר וכך גם בגיל שמונה עשרה אתה עומד בפני התחלה מרגשת של חייך הבוגרים, אבל זה בדיוק הזמן לשים את הילדות מאחור ולהיפרד אחרי שתיים עשרה שנים מבית הספר. ישנן שלל מתנות המסמלות סיום שאפשר להביא לגיל שמונה עשרה: אלבום תמונות מעוצב הכולל את כל התמונות של הווי בית הספר או התיכון (טיולים שנתיים, סוף שנה וכו'), ספר מודפס הכולל את התמונות של כל החברים שלו מבית הספר וכמה דברים או ברכות שהם כתבו עבור אותו החוגג ועוד שלל מתנות שיזכירו לאותו צעיר את התקופה הזאת שמסתיימת לה עכשיו.

מתנות של התחלות

כאמור גיל שמונה עשרה מסמל גם התחלות רבות, התחלות של החיים כבוגרים, התחלה של השירות הצבאי, התחלה של עצמאות ושל לקיחת אחריות על ההחלטות. בדרך כלל מתנות של התחלות ייקחו אותנו ישר לעולם של השירות הצבאי ומתנות כמו תיק צ'ימידן גדול או תיק רחצה עם כל כלי הרחצה שהוא יצטרך בצבא יהיו מתנות נפוצות לגיל הזה.

מתנות נוספות שיכולות לסמל את ההתחלות החדשות הן: בקבוקי אלכוהול איכותיים (הוא יכול לשתות באופן חוקי), ברי המזל שבבעלותם רכב יכולים לקבל גם פריטים שונים לרכב (סביר להניח שרק לאחרונה הם קיבלו את רישיון נהיגה) ועוד שלל מתנות המסמלות התחלה.

שניה לפני הגיוס

גיל 18 הוא גיל מיוחד. בדיוק לפני גיוס, מדובר על מעבר לבגרות באופן כלשהו. הנה כמה רעיונות למתנות לבני ובנות 18:

  • אולר או לדרמן – יכול להיות מאוד שימושי בטיולים או בצבא לבני 18
  • טיול כיף – בדיוק לפני הצבא אפשר לארגן טיול מאתגר הכולל צניחה חופשית, סנפלינג, או פעילות אדרנלין אחרת.
  • עט דיגיטלי.

במדינת ישראל ישנם 3 סוגי אנשים שצריכים מתנה ליום הולדת 18

מתנה ליום הולדת 18 למתגייסים

המתגייסים הם האנשים השפויים בחברה ומייצגים את רוב העם. ככאלו, ניתן לסמוך עליהם ולממן להם את רישיון הנהיגה או להתחיל ולרכוש להם ציוד אל השירות הצבאי שיכול להיות גם אחלה מתנת גיוס.

אל תצפו מהמתבגר שלכם לקבלת תודות מרחיקת לכת, הוא כבר מוכן לקבל כל דבר. רעיון נוסף שיכול להתאים הוא טיול מגניב לחו"ל עם חברים מהכיתה.

מתנה ליום הולדת 18 לשירות הלאומי

מתנה ליום הולדת 18 יכולה להימסר או לבחורה דתייה או ל… אממממ…… זהו אני חושב. מה נותנים לבחורה כזו? שאלה טובה. גם אני שואל אתכם את אותה השאלה.

מתנה ליום הולדת 18 למשתמטים

פציפיסטים/עוכרי ישראל/נצלנים/אגואיסטים. גם הם צריכים מתנות. אם המשתמט שלכם אוהב מטאל, אז ברור שאתם צריכות לקנות לו גיטרה, אבל בלי יותר מדי קוצי מוצי. אל תביעו רגש או תחושת הזדהות בעת מסירת המתנה, אחרת הוא יברח מהבית, לנצח.

גם ספרים יכולים לעניין משתמטים (מה יש לעשות בבית 3 שנים?!), או הרשמה ללימודים אקדמאיים. בכל מקרה אל תכנעו ותקנו לו פלייסטיישן 3! אחרת תתקעו עם פציפיסט עצלן שנרקב בבית כל היום!


ezra nechamia