מתנה ליום הולדת 40


מצגת מרהיבה במבצע:
479
  • ✓ הפיכת תמונות ישנות לקליפ מיוחד
  • ✓ שיר שאהוב עליכם יתנגן ברקע
  • ✓ שילוב סרטוני ברכה קצרים
  • ✓ איכות HD המתאימה למקרן באולם

אנו בונים קליפ בשיתוף האורחים לחגיגת גיל 40

גיל ארבעים נהפך יותר ויותר לגיל הטוב ביותר האפשרי: הקריירה מבוססת, יש כבר ילדים, אתה אמנם לא נחשב "צעיר צעיר", אבל דווקא עכשיו אתה מתחיל ליהנות! אנו מתמחים בהפקת קליפ מיוחד לגיל 40, שיהווה התחלה הכרחית וטובה לעשור הטוב ביותר בחיים.

איך זה עובד?

הכנה מוקדמת
לפני הכנת הקליפ אנו מבצעים תחקיר אודות החוגג ואוספים:

  • תמונות מהעבר
  • ציטוטים ומשפטי ברכה מהקרובים
  • שיר אהוב
  • סרטוני ברכה קצרים
  • ועוד

אתם תשלחו לנו את כל המידע הרלבנטי.

יצירת הקליפ
אנו נתאים לחומרים שאספנו תבנית מעוצבת מתאימה, ונבנה עבורכם את הקליפ האולטימטיבי, אותו תוכלו להקרין באירוע. זה הזמן לאסוף את התמונות, הסרטונים והסיפורים ולהכין קליפ ברכה מושקע ליום הולדת 40. הקליפ יכיל שיר שינוגן ברקע, ויהווה מזכרת נהדרת לאירוע שתערכו. ניתן להקרין את הקליפ במהלך האירוע בעזרת מקרן או טלוויזיה גדולה. הקליפ ישלב את התמונות שנאספו על החוגג, כולל תמונות עם חברי המשפחה האחרים.

מי אנחנו?
פיינד גיפט הינה חברה המונה אנשי מקצוע מתחום העיצוב, העריכה, הכתיבה והאמנות, כולם בעלי מעל 10 שנים של נסיון. הכנו אינספור קליפים לחברות, ארגונים ואנשים פרטיים ולכל האירועים והגילאים האפשריים. אנחנו עומדים מאחורי המוצר, ומבטיחים לכם שירות מקצועי ושביעות רצון מלאה.

רעיונות נוספים למתנות

בגיל 40 אתה פתאום גם כבר לא אותו הורה צעיר או חלק מזוג צעיר שהיית עד לפני שנים לא רבות ואז מגיע הרגע לחגוג את אותה יום הולדת ואת התחלתו הרשמית של העשור החמישי בחיים ובגיל ארבעים אתה בדרך כלל מעדיף להצניע כמה שיותר את יום ההולדת שלך אבל המשפחה דווקא חושבת שזאת סיבה מצוינת למסיבה. אז איזו מתנות יכולות לשמח אדם שמגיע לגיל שיש משבר על שמו?

המתנה: מברק מזמר

אחת האפשרויות בקניית מתנות לאדם בן ארבעים, היא פשוט להתעלם לחלוטין מהפונקציה של הגיל (בעיקר אם אנחנו יודעים שהוא מעדיף להתעלם ממנו) ולקנות מתנות המתאימות עבור אותו אדם ספציפי או מתנות שאנו חושבים שכל אדם צריך או ישמח לקבל אותן: בגדים חדשים, מצעים, כלי רחצה, ספרים, מכשיר אייפוד, מצלמה דיגיטאלית, דיסקים, ספרים, מוצרי קוסמטיקה ועוד שלל מתנות שאנשים בכל גיל ישמחו לקבל. אז נכון שבגיל ארבעים החוגג הוא כבר ממש לא ילד ורובם כבר הורים לילדים.

אבל מצד שני גיל ארבעים זה גם לא גיל מבוגר ואולי ביום ההולדת שלו זאת ההזדמנות לקנות לו מתנות שייתנו דגש על העובדה שהוא עוד רחוק מרחק כמה שנים טובות מלהיכנס לקטגורה של "מבוגר" או גרוע מזה "מזדקן". לדוגמא, אם למשל מדובר באדם שאוהב ספורט אתגרי, אפשר לקחת אותו בתור מתנה לטיול אתגרי, לקנות לו ציוד של קייט סרפינג, לרשום אותו לקורס צניחה חופשית וכל מתנה אחרת מהתחום הזה. אם מדובר באדם שמתעניין בכל העולם הטכנולוגי וחי ונושם חדשנות אפשר לפנק אותו במחשב נייד חדש, מכשיר איפון או למצוא איזה גדג'ט חדשני שהוא בטח ישמח לקבל. גם מברק מזמר לחוגג 40 זו דרך נהדרת להראות שאתם עדיין צעירים ברוחכם. לאירוע מגיע קומיקאי שחקן, לאחר שעשה מחקר על החוגג, והוא מברך את החוגג ואת האורחים באופן הומוריסטי, ומקריא שיר ברכה מקורי לחוגג.
מברק מזמר >

המתנה: שיר סטנד אפ לגיל 40

שיר קורע מצחוק שמשתמש במידע שנאסף מראש על חוגג יום ההולדת. אנו שולחים לכם שאלון שנועד לאסוף חומרים, מאפיינים, אנקדוטות ומידע נוסף על חוגג האירוע. אנו כותבים לאירוע שיר מקורי ומצחיק המבוסס על המידע ששלחתם. ישנה אפשרות לסבב שינויים אחד של השיר לשביעות רצונכם, ללא תוספת תשלום. ניתן להקריא את השיר מול כל האורחים באירוע או להקליט אותו עם חברי המשפחה.
לשיר ברכה >

המתנה: הופעה של אדיר מילר

גברים רבים בני ארבעים ירצו להרגיש שהם עדיין גבריים ורלוונטיים לא פחות מאשר בחורים צעירים מהם. מתנות שיכולות לשים את הדגש לכך יכולות לבוא מתחום הטיפוח והמראה החיצוני: בגדים, בשמים, אפטר שייב וכדומה. או מתנות מעולם הספורט והכושר: אופניים, מנוי לחדר כושר, מנוי לכדורגל ומתנות נוספות מהעולם הזה.

רעיון נוסף הוא להזמין כרטיסים למי שהוכתר "לואי סי קיי הישראלי". לאדיר מילר המון בדיחות על גיל 40: החלפת הקידומת, גידול ילדים, להסתדר עם האישה ועוד נושאים חמים בגיל זה.
למופעים של אדיר מילר >

רוצה לקבל פרטים נוספים? תן לנו לחזור אליך או חייג 050-8843204