מתנה ליום הולדת 40

שיר ברכה
₪199
שיר מקורי שנכתב על ידי צוות כותבים מקצועי. השיר ישלב תכנים על חוגג האירוע, ויתבסס על שיר שהוא אוהב במיוחד. את השיר תקבלו כתוב ומסוגנן.
לפרטים נוספים
וידאו קליפ
₪299
אנו נכין קליפ מושקע על חוגג יום ההולדת הכולל תמונות, טקסט ברכה ואפילו סרטונים קצרים. הקליפ הינו מושלם להצגה בעת האירוע.
לפרטים נוספים
מברק מזמר
₪499
שחקן קומיקאי יגיע בתור דמות כלשהי שתקבעו מראש, ויקריא ברכה מקורית ומצחיקה על חוגג האירוע. הפעילות כוללת גם הפעלה קצרה עם האורחים.
לפרטים נוספים

מתנה ליום הולדת 40 – מה תגידו עוד עשר שנים?

בגיל ארבעים אתה איכשהו מוצא את עצמך כבר מחוץ לקטגוריית ה"צעיר", אומנם כבר עברו כמה שנים מאז שמישהו שהוא לא בן 80 ומעלה, כינה אותך בחור צעיר. אבל בגיל 40 אתה פתאום גם כבר לא אותו הורה צעיר או חלק מזוג צעיר שהיית עד לפני שנים לא רבות ואז מגיע הרגע לחגוג את אותה יום הולדת ואת התחלתו הרשמית של העשור החמישי בחיים ובגיל ארבעים אתה בדרך כלל מעדיף להצניע כמה שיותר את יום ההולדת שלך אבל המשפחה דווקא חושבת שזאת סיבה מצוינת למסיבה.

אז איזו מתנות יכולות לשמח אדם שמגיע לגיל שיש משבר על שמו?

כולה ארבעים – מתנות שלא לוקחות את הגיל כפונקציה

אחת האפשרויות בקניית מתנות לאדם בן ארבעים, היא פשוט להתעלם לחלוטין מהפונקציה של הגיל (בעיקר אם אנחנו יודעים שהוא מעדיף להתעלם ממנו) ולקנות מתנות המתאימות עבור אותו אדם ספציפי או מתנות שאנו חושבים שכל אדם צריך או ישמח לקבל אותן: בגדים חדשים, מצעים, כלי רחצה, ספרים, מכשיר אייפוד, מצלמה דיגיטאלית, דיסקים, ספרים, מוצרי קוסמטיקה ועוד שלל מתנות שאנשים בכל גיל ישמחו לקבל.

ארבעים של היום זה לא הארבעים של פעם – מתנות שיגרמו לו להרגיש צעיר

אז נכון שבגיל ארבעים החוגג הוא כבר ממש לא ילד ורובם כבר הורים לילדים. אבל מצד שני גיל ארבעים זה גם לא גיל מבוגר ואולי ביום ההולדת שלו זאת ההזדמנות לקנות לו מתנות שייתנו דגש על העובדה שהוא עוד רחוק מרחק כמה שנים טובות מלהיכנס לקטגורה של "מבוגר" או גרוע מזה "מזדקן".

לדוגמא, אם למשל מדובר באדם שאוהב ספורט אתגרי, אפשר לקחת אותו בתור מתנה לטיול אתגרי, לקנות לו ציוד של קייט סרפינג, לרשום אותו לקורס צניחה חופשית וכל מתנה אחרת מהתחום הזה. אם מדובר באדם שמתעניין בכל העולם הטכנולוגי וחי ונושם חדשנות אפשר לפנק אותו במחשב נייד חדש, מכשיר איפון או למצוא איזה גדג'ט חדשני שהוא בטח ישמח לקבל.

"את עדיין יפה" – מתנות לנשים בנות ארבעים

נשים רבות בנות ארבעים מקפידות על טיפוח ואסתטיקה ונראות מצוין (וישנן גם כאלו שפונות לרפואה לקבלת עזרה עבור הדברים שהן לא שלמות איתם). מתנות שאפשר להביא לנשים בנות ארבעים – לבנים סקסיים, בשמים, איפור, מוצרי קוסמטיקה וכל מוצר או טיפול אחר מעולם הטיפוח שיזכיר לנשים בנות ארבעים שעדיין יש על מה לשמור ומה להראות לעולם.

"איזה גבר אתה" – מתנות לגברים בני ארבעים

גברים רבים בני ארבעים ירצו להרגיש שהם עדיין גבריים ורלוונטיים לא פחות מאשר בחורים צעירים מהם. מתנות שיכולות לשים את הדגש לכך יכולות לבוא מתחום הטיפוח והמראה החיצוני: בגדים, בשמים, אפטר שייב וכדומה. או מתנות מעולם הספורט והכושר: אופניים, מנוי לחדר כושר, מנוי לכדורגל ומתנות נוספות מהעולם הזה.

התמונות הבאות יתנו לכם רעיונות שונים למתנה ליום הולדת 40. רגשו את בעל המסיבה והכינו תמונות מרגשות בליווי מוסיקה. המתנה פשוטה, זולה והכי מרגשת בעולם!

מתנת יום הולדת 40 לאבא

אם אתם מחפשים מתנה ליום הולדת 40 אז כנראה שהוא אבא. המשחקים כבר לא מעניינים אותו, העבודה משעממת והוא מרגיש כבר את אמצע החיים. שימו לב שהחגיגה מאוד קטנה בגיל הזה: כמה חברים כבר לבנאדם בגיל 40 מלבד כמה חבר'ה מהעבודה?

מתנה מומלצת ליום הולדת 40

  • המתנה המומלצת שלנו אם כן היא מצגת פשוטה ונעימה, ארוחה משפחתית במסעדה או עם כמה חברים וזה הכל
  • שלא תחשבו אפילו על עוגה עם 40 נרות – אתם רוצים לחגוג, לא לדכא בנאדם

ezra nechamia