מתנה ליום הולדת 60

שיר ברכה
₪199
שיר מקורי שנכתב על ידי צוות כותבים מקצועי. השיר ישלב תכנים על חוגג האירוע, ויתבסס על שיר שהוא אוהב במיוחד. את השיר תקבלו כתוב ומסוגנן.
לפרטים נוספים
וידאו קליפ
₪299
אנו נכין קליפ מושקע על חוגג יום ההולדת הכולל תמונות, טקסט ברכה ואפילו סרטונים קצרים. הקליפ הינו מושלם להצגה בעת האירוע.
לפרטים נוספים
מברק מזמר
₪499
שחקן קומיקאי יגיע בתור דמות כלשהי שתקבעו מראש, ויקריא ברכה מקורית ומצחיקה על חוגג האירוע. הפעילות כוללת גם הפעלה קצרה עם האורחים.
לפרטים נוספים
Today I should no longer be Janet 59!!
Creative Commons License photo credit: Janet 59

חדש! מופע ליום הולדת 60 בתקציב סביר

מתלבטים מה לקנות לגיל 60? למה לא לארגן פעילות מצחיקה ומגבשת לכל המשפחה לגיל 60? מחירים החל מ-500 ש"ח באתר פנונה.

מתנה ליום הולדת 60 – זה עוד לא מאוחר מדי

למרות שכנראה אחד האיחולים שיחזרו על עצמם ביום הולדת שישים של אדם יהיה "עד מאה ועשרים", בני שישים יודעים שכנראה אמצע החיים שלהם נמצא כבר הרחק מאחור. אבל זה לא אומר שצריך להתחיל להיות פסימיים, להודות על כל יום ולבצע ספירה לאחור.

בגיל שישים של היום, אתה עדיין לא נחשב לזקן (לפחות לא על פי המושגים של בני הארבעים ומעלה) ויש לך עדיין את הזמן ליהנות, לבלות ולהיות בעשייה, לפעמים דווקא הידיעה שלא נשארו עוד הרבה שנים טובות נותנת את הדרייב לעשות כמה שיותר דברים ולנסות ולבלוע כמה שיותר ממה שיש לעולם להציע. את כל הדברים הללו כדאי למי שמחפש מתנות ליום הולדת שישים לזכור ולחפש מתנות כיפיות שיעשו לחוגג תחושה טובה.

מתנות שמגשימות חלומות

גיל שישים זה גיל טוב לעשות דברים שעוד לא הספקנו לעשות, רוב בני השישים עדיין צלולים ובריאים פיזית ולכן זה אולי אחת ההזדמנויות האחרונות לעשות דברים שהם עוד לא עשו. למשל אם אותו אדם אשר חוגג את יום הולדתו השישים תמיד חלם להיות סקיפר, זה הזמן של אוהביו להגשים לו את החלום ולרשום אותו בתור מתנה לקורס סקיפרים.

תתפלאו, אבל גיל שישים יכול להיות גם גיל טוב לטיול של אחרי הצבא, הילדים כבר גדולים, מקום העבודה (ברוב המקרים) כבר מובטח וזה בדיוק הזמן לעצור את הכול לחודש או יותר ולעשות טיול תרמילים בחו"ל. אם לממן טיול שכזה בתור מתנת יום הולדת, זה קצת יקר בעבורכם, תוכלו פשוט לרמוז לחגוג שהגיע הזמן ולקנות לו תרמיל גדול לטיול ומדריך טיולים לדרום אמריקה ולמדינה אחרת ותקווה שזה מה שיגרום לו לפעול.

מתנות שעושות טוב

בחיפוש אחר מתנה עבור גיל שישים, כדאי אולי שנשאל את עצמנו מה יכול לעשות לאותו אדם כאינדיבידואל טוב. אם מדובר באדם מאוד משפחתי, מתנה כמו ארוחה משפחתית במסעדה איכותית או סוף שבוע משפחתי בבית מלון יכולה להיות מתנה שהוא מאוד ישמח לקבל. אם מדובר באדם שהזניח את הזוגיות שלו בשנים האחרונות אולי דווקא בילוי זוגי בספא או בצימר עם בן או בת זוגו יכולים להוות מתנה מוצלחת. הפתרון לשאלה מה יעשה לאותו אדם טוב, תלויה כמובן באדם עצמו ואם יש לכם היכרות קרובה עם אותו אדם סביר להניח שתמצאו את התשובה.

מתנות שגורמות להיראות טוב

אי אפשר לברוח מהזמן ובגיל שישים הוא נותן את אותותיו באופן ברור במראה החיצוני: קילוגרמים מיותרים שכבר מסרבים לרדת, הקרחה, קמטים שכבר כמעט ואי אפשר להסתיר ועוד שלל תופעות שרוב בני השישים היו שמחים לוותר עליהם. אם אתם יודעים שהחוגג מאוד מוטרד מהמראה החיצוני שלו ומתופעות הגיל שהוא כבר לא מצליח להסתיר, תוכלו לרכוש עבורו מתנות הקשורות לתחום האסטטיקה, בסופו של דבר אף פעם לא מאוחר לנסות ולהיראות יותר טוב ממה שהטבע חנן אותנו. כמובן שחשוב לוודא שמתנות כמו: מפגשים עם דיאטנית, ניתוחים פלסטיים, השתלת שיער ודומיהם ישמחו מאוד את מקבליהם ולא חלילה יעליבו אותם.

הנה כמה מתנות להורה או לסבא כמתנה לגיל 60

  • מערכוני הגשש החיוור
  • שירים של אריק איינשטיין
  • אלבום תמונות מהפלמח

מזל טוב! גיל 60 קרוב לגיל המדינה! זה אומר שיש המון משמעות בתאריך זה, אולי גם עברו הרבה מלחמות.

מתנה ליום הולדת 60 לסבא

טוב נו, זה סבא. האמת שאפשר להכין לו משהו מהנכדים ולסיים באיזו ארוחה. סך הכל בגיל הזה כבר לאף אחד לא איכפת באמת מהחגיגה והיא רק מהווה משהו סימבולי עבור סבא שלא זוכר את תאריך יום ההולדת שלו ממילא, או שהוא מעדיף לשכוח איך חלפו 60 שנים.

>רעיונות מומלצים למתנת יום הולדת 60 לסבא:

  • מתנה מהנכדים
  • ארוחה משפחתית גדולה בבית
  • שעון כיס יוקרתי

מתנה ליום הולדת 60 לאבא

האבא הממוצע לא מתרגש ממתנת יום הולדת בגיל הזה, אז אם כבר כדאי לדבר עם אבא ולארגן משהו נעים שגם אתם תוכלו ליהנות ממנו, כי תכל'ס זה לא מעניין אף אחד אם אבא שלך הוא בן 60 או 62, הוא כבר נכנס לגיל שלא איכפת לו מכלום.

רעיונות למתנות ליום הולדת 60 לאבא:

  • ארוחה במסעדה
  • כרטיס ברכה מהילדים

ezra nechamia