מתנות לבר מצווה

שיר ברכה
₪199
שיר מקורי שנכתב על ידי צוות כותבים מקצועי. השיר ישלב תכנים על חוגג האירוע, ויתבסס על שיר שהוא אוהב במיוחד. את השיר תקבלו כתוב ומסוגנן.
לפרטים נוספים
וידאו קליפ
₪299
אנו נכין קליפ מושקע על חוגג יום ההולדת הכולל תמונות, טקסט ברכה ואפילו סרטונים קצרים. הקליפ הינו מושלם להצגה בעת האירוע.
לפרטים נוספים
מברק מזמר
₪499
שחקן קומיקאי יגיע בתור דמות כלשהי שתקבעו מראש, ויקריא ברכה מקורית ומצחיקה על חוגג האירוע. הפעילות כוללת גם הפעלה קצרה עם האורחים.
לפרטים נוספים

מתנות לבר מצווה – לא חייבים להביא צ'ק

רוב האנשים יתחילו לחשוב על הסכומים אותם הם יכתבו על הצ'ק ברגע שהם מקבלים הזמנה למסיבת בר מצווה, הסכומים שהם יכתבו בדרך כלל על אותו הצ'ק יהיו תלויים בגורמים שונים שהמרכזי שבהם הוא, כמה כסף ההורים של אותו הילד אשר חוגג בר מצווה הביאו להם, באירוע שלהם ויש גם את שיקולי הקרבה, שיקולי כמות הנפשות המגיעות מאותה המשפחה והשיקולים הנובעים מהמקום בו מתקיים האירוע (אם זה מקום מפואר כנראה שהמנות יותר יקרות וצריך לכסות אותן). אבל לא כל האנשים אשר מוזמנים לאירוע כמו מסיבת בר מצווה, יעדיפו להביא כמתנה צ'ק או כסף מזומן, יהיו גם כאלו שיעדיפו לשמחתו של הילד החוגג ולאכזבתם של ההורים של אותו הילד להביא דווקא מתנה עבור הילד (הצ'קים הולך בדרך כלל להורים ומיועדים בכדי לכסות את ההוצאות של האירוע). אז אלו מתנות אפשר להביא לילד החוגג מסיבת בר מצווה?

חשוב להיות מעודכנים

לא משנה איזו מתנה תחליטו בסופו של דבר לילד, חשוב מאוד שהמתנה תהיה עדכנית ותתאים לזמנים של היום ולבני הנוער של היום. אנציקלופדיה עברית לדוגמא שאולי הייתה מתנה עדכנית למסיבות מהסוג הזה לפני שלושים שנה, לא תתקבל כנראה בשמחה על ידי הילד (ובכל לא בטוח שהו ידע מה זה). לעומת זאת מחשב חדש (שאפשר להגיע ממנו לויקיפדיה) יתקבל בברכה ובשמחה על ידי הילד החוגג (כמו כל מוצר אלקטרוני או חשמלי חדשני אחר שאפשר לשחק אתו). אז כאמור אם אתם לא כל כך בקיאים בעולם של הילדים המתבגרים של היום, כדאי שתבררו קצת מה קורה שם בטרם אתם קונים לו מתנה לבר מצווה (אלא אם כן זה ממש לא מעניין אתכם ואתם החלטתם שאתם קונים לו שרשרת זהב עם מגן דוד, גם אם היא הולכת להישאר באחת המגירות בבית של ההורים שלו לנצח).

מה הילד אוהב?

במידה ויש לכם היכרות אישית טובה עם הילד, סביר להניח שתדעו מה הוא אוהב לעשות או מה התחביבים שלו או החוגים שהוא הולך אליהם, ככה שאם לדוגמא מדובר בילד שמנגן בגיטרה, או לומד גלישת גלים, גיטרה חדשה או גלשן חדש יכולים להוות מתנה מצוינת בעבורו. במידה ואתם לא ממש מכירים את הילד, נסו לברר מול ההורים או מול אנשים שכן מכירים אותו אם יש לו איזה תחביב או עיסוק מסוים שהמתנה שתביאו לו יכולה לבוא מהעולם הזה.

מתנות שכל הילדים ישמחו לקבל

ישנן מתנות שרוב נערים בני שלוש עשרה ישמחו לקבל, מתנות כמו: פלייסטיישן או קפסולת משחק כלשהי, נגן מוזיקה משוכלל, מכשיר אייפון, משחקים למחשב או ציוד נילווה כלשהו למחשב. במידה ואתם בכל זאת לא בטוחים שהילד באמת יאהב את המתנה, כדאי שתוודאו שמצורף לאותה המתנה גם פתק החלפה.


ezra nechamia