מתנת חמשת החושים

שיר ברכה
₪199
שיר מקורי שנכתב על ידי צוות כותבים מקצועי. השיר ישלב תכנים על חוגג האירוע, ויתבסס על שיר שהוא אוהב במיוחד. את השיר תקבלו כתוב ומסוגנן.
לפרטים נוספים
וידאו קליפ
₪299
אנו נכין קליפ מושקע על חוגג יום ההולדת הכולל תמונות, טקסט ברכה ואפילו סרטונים קצרים. הקליפ הינו מושלם להצגה בעת האירוע.
לפרטים נוספים
מברק מזמר
₪499
שחקן קומיקאי יגיע בתור דמות כלשהי שתקבעו מראש, ויקריא ברכה מקורית ומצחיקה על חוגג האירוע. הפעילות כוללת גם הפעלה קצרה עם האורחים.
לפרטים נוספים

מתנת חמשת החושים – אם לא ראיתם את זה ודאי שמעתם על זה

אם אתם נמנים על אותם אנשים שניחנו ביצירתיות, מעוף וגם חרוצים מספיק בכדי להביא את הכישרונות הללו לידי ביטוי , סביר להניח שברגע שתחפשו מתנה עבור אדם אהוב או קרוב, תרצו להשקיע במתנה כמה שאפשר וכמעט אף פעם לא תספקו בלקנות איזה בושם עטוף בעטיפה של אחת מרשתות הפארמה שמצורף אליו איזה פתקית של "מזל טוב, ממני". המתנות שלכם תמיד יהיו מושקעות הרבה יותר מבחינה רעיונאית ואתם תראו לנכון להשקיע הרבה יותר מחשבה בכל מתנה, מאשר לפתור את עצמכם עם גיהוץ כרטיס האשראי בסופר פארם, תוך כדי דאגה לפתק החלפה. אחד הרעיונות מתנות המקוריות שסביר להניח יצא לכם לשמוע עליו או אפילו להכין למישהו כמתנה היא מתנת חמשת החושים.

מהי מתנת חמשת החושים?

מתנת חמשת החושים פשוטה כמשמעותה היא מתנה המורכבת מחמש מתנות שונות שכל אחת מהן מיועדת לחוש אחר (ראייה, שמיעה, מישוש, טעם וריח). מעבר לרעיון המיוחד, חופש היצירתיות בא לידי ביטוי באותה מתנה בעובדה כי ניתן לבחור עבור כל אחד מחמשת החושים מתנה אחרת.

אז מה הן האפשרויות?

ישנו מגוון רחב של אפשרויות של מתנות המיועדות לכל אחד מהחושים, הנה מספר אפשרויות למתנות עבור כל חוש וחוש.

  • בין המתנות המיועדות לחוש הראייה: תמונות, ספר, מנוי לעיתון, שעון יד וכל מתנה אחרת המצריכה בעיקר את חוש הראייה.
  • בין המתנות המיועדות לחוש השמיעה: דיסקים, נגן מוזיקה עם שירים, כרטיסים להופעה וכל מתנה שבשביל ליהנות ממנה צריך להפעיל בעיקר את חוש השמיעה.
  • בין המתנות המיועדות לחוש הטעם: שוקולד איכותי, בקבוק אלכוהול יוקרתי, סלסלת פירות, זר ממתקים וכל מה שטעים.
  • בין המתנות המיועדות לחוש המישוש: בובה פרוותית, טיפול אלטרנטיבי, חבילת ספא ומתנות אחרות הקשורות למגע.
  • בין המתנות המיועדות לחוש הריח: בשמים, פרחים, קרמים, נר ריחני וכל מתנה אחרת שמריחה טוב.

קונספטים ייחודיים

אפשר לקחת את מתנת חמשת החושים צעד נוסף ולחשוב על קונספט כלשהו אשר יהיה משותף בין כל המתנות, במידה ולמשל אתם מעוניינים במתנת חמשת החושים עבור בן או בת הזוג שלכם ובא לכם ללכת על קונספט רומנטי לדוגמא, תוכלו לבחור במתנה המיועדת לחוש הריח, נר ריחני, עבור חוש השמיעה, דיסק של שירים רומנטיים, לחוש הטעם שוקולד איכותי ובקבוק יין יוקרתי, לחוש המישוש שמן מסאז' ולחוש הראייה בגדים או לבנים סקסיים וכל הקונספט של המתנה יהיה סביב ערב רומנטי שתבלו יחדיו. ישנם עוד שלל רעיונות למכנה משותף בין המתנות שתוכלו למצוא (בהתאם למי שאתם מחפשים מתנה עבורו ולנסיבות), בשלב הראשון כדאי אולי לחשוב על הרעיון הכללי המשותף בין כל המתנות ובשלב הבא לעבור לשלב הבחירה של כל מתנה ומתנה.


ezra nechamia